Orun Brothers

ART RoSPA & Gold Members

Forums

Post Reply
Forum Home > Seyahat raporlari > Birinci Adventure seferi Mayis 2011

Hakki Orun
Site Owner

Bugun 2011 yili Mayis ayinin 20. gunu.  Eh yeni motor alinca

yeni yollar gerek derken, ilk olarak Eskisehire, oradan ertesi gun, Okan ile bilrikte, Izmire olmadi haydi Bodrum Yalikavak benim eve gidiyoruz.  Ama Izmir rotamiz cok guzeldi.  Eskiehirden cikip, once Bursa yolunda Mezitleri yaptik, sonra Oylat yoluna girdik.  Oradan Tavsanli, Emet, Simav ve devaminda, Demirci, Salihli, Kula ve Izmir.

Ben C.tesi gun Izmirde 1.000 Km ilk bakimimi yaptiriyorum ve ver elini Bodrum.

Tabii iki RoSPA olunca yolda, resim mesim hak getire.  Valla hic durmadik desem yeridir.  Durduk durmasina da yolda olmak cok guzel, yol guzel, suruculer guzel, motorlar guzel, hava guzel eee ne duracagiz ki...

Burada bir gece kalip Antalyaya gitmek uzere yola cikacagiz.  Istanbuldan Cinar da bizimle bulusmak icin Usak uzerinden gelecegi icin biz de oradan gidip bulusacagiz.

Eh durum boyle olunca, Okanla bir hesap yapiyoruz.

-  Simdi bu kiz sbah 6 da ciksa, 550 Km yol 7 saatte varir yani oglen 13:00 gibi Usakta olur

-  Tamam abi biz de sabah 10:00 gibi cikarsak yetisiriz.  Diyoruz ve yola oyle cikiyoruz.  Tam biz Milasdayiz saat 10:00 ve bir mesaj;

-  Hakki abi ben usaga geldim sayilir 100 Km kaldi.  Sok!  Sok! Sok!  Hemen ariyorum telefonla

-  Kizim uctun mu sen?

-  Yollar bostu :roll:

-  Iyi o zaman biz Izmirde kalmadik simdi Usaga cikmayalim sen de bizi bekleme, bekleyene kadar Denizliye dogru ilerle  orada bulusalim

-  Tamam abi!

Ve Denizli Antalya yolunda bulusuoruz sevgili Cinar ile.  Sonrasinda yine daglara vuruyoruz kendimizi.  Elmali uzerinden Kas'a iniyoruz, oradan ver elini Olympos Life, bizim Hakanin yerine.

Veee!  Olymposdayiz.

Once Okan, Cinar ve ben geldik.  Ertesi gun, Abdullah hoca ile sevgili Bilal geldiler.  Boylece Antakya ekibi tamamlandi.  Sali gunu buradan ayrilip Antakyaya dogru hareket edecegiz.

O gun ayin 24 'u Sali ve biz Bilai ile BMW Kosiflerde Bilalin yeni K1600GTL sinin ilk 1.000 Km bakimini yaptiracagiz.  O nedenle Antalyaya kadar birlikte surus yapiyoruz, hepimiz, ama sonrasinda bakalim bir daha nerede bulusacagiz?

--

Member of RoSPA RoADAR by ART

June 22, 2011 at 8:03 AM Flag Quote & Reply

Hakki Orun
Site Owner

Evet, Sali gunu hareket ettik sabah 8:30 da Kosiflerde olmak uzere.  Olduk ama biraz beklemek gerekti.  Neyse saat tam oglen 12:00 de hareket ettik.

Onden giden ekibimiz, Hoca, Okan ve Cinar epey yol almistir herhalde.

Rotamiz yine guzel yollardan olacak.

Alanyadan sonra esas rotamiza giriyoruz.  Bu yol gercekten cok guzel.

Vee son etabimiz,

Simdi bu bolumde sevgili Sitkinin raporundan alinti yapiyorum.  Bakalim gelisimiz oradan nasil gorunuyor. :)

Geç saatte beklediğimiz arkadaşlarımız gelecek.

Gece saat 00.00

Hakkı Ağabey, Bilal Kılınç, Abdullah Hoca, Çınar Hanım ve Okan'ı karşılamak üzere Aksoy'un atölyesi önünde,yanımda Bülent (Silver),Cemil, Erhan ve Mete ile birlikte  konuşlandık.

Bol sohbetli, gırgır ve şamatanın olduğu bir bekleyişti. Gecenin o saatinde el ayak çekilmiş. Tatlı bir serinlik var.

Erhan uzaklara bakıyor. Gelişlerini görelim istiyoruz.

Uzaktan ışıklar göründü.

(Hay allah, flu çıkmış.)

Transalp'i ile Çınar,

K 1600 GTL ile Bilal,

K 1200 ile Okan,

F 650 ile Abdullah Hoca,

Ve 1200 GSA ile Hakkı Ağabey...

Hayırlı olsun Hakkı Ağabey. Güle güle kullan. (Seneye Antakya'ya gelecek motosikletlerden biri belli oldu.)

Boylece uc motor icin guzel bir masa kurmaya gittigimiz Antakya seyahatimizde Erhanin, benden aldigi 1200GS, benim aldigim ADV ve Bilalin, 1600GTL nin musterek tatlisi olarak, yemek yemeyi planlamis idik ve oyle de yaptik.

Yemekle ilgili;

http://www.hamok.org/forum/viewtopic.php?f=23&p=17515#p17515

--

Member of RoSPA RoADAR by ART

June 22, 2011 at 9:09 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.